บ้านเพลินจิต, 67, Soi Ruam Rudi 2, Ruam Rudi, Pathum Wan District, 10330, Thailand
฿25,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
63 m²
Price
฿25,000
Price per m²
฿397
The listing is located at บ้านเพลินจิต, 67, Soi Ruam Rudi 2, Ruam Rudi, Pathum Wan District, 10330, Thailand
Loading map