Magnolias Waterfront Residences, Soi Charoen Nakhon 3, Khlong San District, 10600, Thailand
฿65,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
66 m²
Price
฿65,000
Price per m²
฿985
The listing is located at Magnolias Waterfront Residences, Soi Charoen Nakhon 3, Khlong San District, 10600, Thailand
Loading map