57/2, Lang Suan Road, Lang Suan, Pathum Wan District, 10330, Thailand
฿90,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
113 m²
Price
฿90,000
Price per m²
฿796
The listing is located at 57/2, Lang Suan Road, Lang Suan, Pathum Wan District, 10330, Thailand
Loading map