The Em District, Emporium, 622, Sukhumvit Road, Khlong Toei District, 10110, Thailand
฿60,000 / month
Remark : Please kindly
Remark : Please kindly
Property type
apartment
Rooms
3
Size
220 m²
Price
฿60,000
Price per m²
฿273
The listing is located at The Em District, Emporium, 622, Sukhumvit Road, Khlong Toei District, 10110, Thailand
Loading map