Phrom Phong, Sukhumvit Soi 24 (We Love The King Road), Khlong Toei District, 10110, Thailand
฿45,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
106 m²
Price
฿45,000
Price per m²
฿425
The listing is located at Phrom Phong, Sukhumvit Soi 24 (We Love The King Road), Khlong Toei District, 10110, Thailand
Loading map