unnamed road, Khlong San District, 10600, Thailand
฿29,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
74 m²
Price
฿29,000
Price per m²
฿392
The listing is located at unnamed road, Khlong San District, 10600, Thailand
Loading map