Rama IV Road, Bon Kai, Pathum Wan District, 10330, Thailand
฿24,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
54 m²
Price
฿24,000
Price per m²
฿444
The listing is located at Rama IV Road, Bon Kai, Pathum Wan District, 10330, Thailand
Loading map