Sathorn Gardens Condominium, 39, Sathon Tai Road, Suan Phlu, Sathon District, 10120, Thailand
฿32,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
63 m²
Price
฿32,000
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Garden
Yes
Price per m²
฿508
The listing is located at Sathorn Gardens Condominium, 39, Sathon Tai Road, Suan Phlu, Sathon District, 10120, Thailand
Loading map