Naradhiwas Rajanagarindra Road, Akhan Songkhro, Sathon District, 10120, Thailand
฿34,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
60 m²
Price
฿34,000
Price per m²
฿567
The listing is located at Naradhiwas Rajanagarindra Road, Akhan Songkhro, Sathon District, 10120, Thailand
Loading map